Toyota logo. Go back to homepage.

Придбати авто:
+38 0352 405-888

Відкрито прийом попередніх замовлень
на новий Toyota RAV4
Купуй Toyota Corolla вигідно!
в період з 01 по 31 січня 2019 року
Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію

Купуй Toyota Corolla вигідно!

Відтепер купувати Toyota Corolla стало ще вигідніше, адже, в період з 01 по 31 січня 2019 року кожен покупець автомобіля додатково отримує пакет корисних аксесуарів на вибір. Пропозиція діє на  автомобілі Toyota Corolla в комплектаціях Live, Active, Style з об'ємом двигуна 1,6 л.

toyota corolla

 

Пакети доступні для комплектацій  Live:

Пакет №1  – комплект легкосплавних дисків, комплект підкрилок, бризговики, гумові килимки в салон та багажник

paket_1

 

 

Пакет №2 – комплект автошин, комплект гумових килимків в салон, комплект легкосплавних дисків.

paket_2

 

Пакети доступні для комплектацій  Active та  Style:

Пакет №3 – комплект легкосплавних дисків, імобілайзер, комплект підкрилок з шумоізоляцією.

paket_3

 

Пакет №4 – гумовий килимок в багажник та в салон, комплект автошин Goodyear, комплект легкосплавних дисків, комплект бризковиків.

paket_4

На автомобілі Toyota Corolla з об'ємом двигуна 1,33 л діє спеціальна ціна з вигодою у 5%*.

 

 

Автомобіль Toyota Corolla з динамічним екстер'єром і яскравими преміальними акцентами, майстерним інтер'єром з високою якістю обробки, вражаючим рівнем оснащення, орієнтований на людей, які налаштовані на сучасний і стильний автомобіль, наділений перевагами, раніше доступними лише для автомобілів більш високого класу.

 

За додатковою інформацією про Toyota Corolla, актуальні ціни та пакети доступних аксесуарів звертайтеся, будь ласка, до менеджерів Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» за тел.: (0352) 405 888 або завітайте в офіційний дилерський центр.

* Пропозиція дійсна з 01 по 31 січня 2019 року. Пакет аксесуарів є фіксованим та залежить від вибору комплектації автомобіля.

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.