Corolla Cross

 Насолоджуйтеся подорожжю

Створений для життєвих пригод

Повністю новий автомобіль Toyota Corolla Cross дає вам і вашим близьким усе необхідне, щоб упоратися з непередбачуваними поворотами родинного життя. Завдяки значній паливній економічності та просторому салону з інтуїтивно зрозумілими технологіями практична модель Corolla Cross пропонує все, що потрібно для комфортного водіння.

 

 

Створений для всієї родини


Corolla Cross дарує всім привід для посмішок. Модель поєднує у собі міцність надійного сімейного автомобіля з інтуїтивно зрозумілим дизайном кросовера, а отже ідеально підходить для повсякденного використання.

Запис на тест-драйв 
Панорамний дах
Привітний панорамний дах покращує кожну поїздку, надихаючи маленьких допитливих розумників на спілкування з навколишнім світом.
Керованість

 Високе положення позашляховика за кермом забезпечує кращий огляд трафіку для більш впевненої їзди.

Світлодіодні фари
Завдяки потужним світлодіодним фарам ви та ваша родина будете оснащені всіма сценаріями від світанку до сутінків, будь то бездоріжжя чи шосе
 
Лекгосплавні диски

Унікальне поєднання спортивних і шикарних 18-дюймових легкосплавних дисків доступне, щоб відповідати спортивній постаті Corolla Cross.

Розширені крила

Сміливе тривимірне поєднання передніх і задніх крил надає Corolla Cross витонченого, але потужного вигляду, який обов’язково приверне увагу кожного.

 

Для вашого найціннішого вантажу

Мало що так непередбачувано, як сімейне життя. На щастя, Corolla Cross здатна впоратися з будь-якими викликами, які постануть перед вами.

Дізнатися більше

Перспективні технології

Потрібно вирушити у далеку подорож чи відвезти кудись дітей — технології Toyota допоможуть комфортно доїхати куди завгодно.

Дізнатися більше 

 


Впевненість їхати куди завгодно

Куди б ви не поїхали, гібридна система Corolla Cross 5-го покоління не підведе вас та вашу сім’ю.    

Дізнайтеся більше

 


Особливості систем безпеки та допомоги водію

PSC

Система запобігання зіткненням (PCS)

Наша система запобігання зіткненням може виявити загрозу та допомогти уникнути зіткнення з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами. Вона сповіщає водія про небезпеку за допомогою звукових і візуальних попереджень, а також допомагає під час гальмування. Якщо водій не встигає вчасно загальмувати, вона активується автоматично, щоб запобігти зіткненню або його пом’якшити. Система здатна розпізнавати інші автомобілі, пішоходів, велосипедистів, мотоцикли. До того ж доступні функції запобігання зіткненням на перехрестях, допомога в екстреному кермуванні під час поворотів на перехрестях, виконанні маневрів ухилення.

EDSS

Система аварійної зупинки (EDSS)

Якщо протягом деякого часу водій не виконує жодних дій, пролунає звуковий попереджувальний сигнал. Якщо водій не реагує, автомобіль автоматично сповільнюється та зупиняється, не залишаючи смуги руху. Аварійні вогні увімкнуться, аби попередити інших учасників дорожнього руху, а двері відчиняться для забезпечення легкого доступу для екстрених служб.

ACC

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Ця система утримує вас на мінімальній заданій відстані від автомобіля попереду. Якщо відстань скоротиться, система зменшить швидкість, а у разі потреби задіє гальма й активує стоп-сигнали. Якщо ваш автомобіль оснащений системою розпізнавання дорожніх знаків (RSA), ACC зрозуміє показники обмеження швидкості на маршруті та запропонує необхідні коригування.

BSM

Монітор сліпих зон (BSM)

Наша система моніторингу сліпих зон попереджає водія про будь-які транспортні засоби, які він міг не побачити у бічних дзеркалах. Це особливо корисно під час обгону.

RSRS

Система нагадування про задні сидіння (RSRS)

Ця система попереджає водія, якщо на задньому сидінні залишилися пасажири чи предмети. Спочатку сповіщення з’являється на цифровому комбінованому лічильнику. Потім, коли ви вже покинули автомобіль і замкнули його, вмикається аварійна сигналізація чи/або аварійні вогні залежно від моделі.

SEA

Система безпечного виходу (SEA)

Система використовує радар сліпих зон, аби допомогти водієві уникнути зіткнення відчинених дверей або пасажирів, що виходять, із автомобілями чи велосипедистами, які наближаються ззаду. Якщо система визначає, що існує ймовірність зіткнення, індикатор у зовнішньому дзеркалі загоряється, а індикатор на багатофункціональному інформаційному дисплеї і звуковий сигнал попереджає пасажирів.

 

 

 Corolla Cross Галерея  - фотодобіркаЕкстер'єр
Інтер'єр