Proace Business - Medium

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Proace Business - Medium


PROACE Business - Long

4-дверний фургон

  • Круїз-контроль
  • Радіоприймач
  • Кондиціонер з ручним керуванням
  • Багатофункціональна кабіна "Smart Cargo": захисна суцільнометалева перегородка зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних вантажів

 

Білий лак (EWP)

Сріблястий металік (КСА)

Темно-сірий металік (EVL)

Чорний металік (KTV)


Від

Medium - 1 299 018 грн

Комбінований цикл

4.3л/100 км

Макс. потужність

184 к.с.

Макс. швидкість

180 км/год

 

Інформація щодо цін

Закрити
Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою).

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

Запис на тест-драйв Онлайн консультація Сконфігурувати Proace

РОЗДИВІТЬСЯ З УСІХ БОКІВ

Ознайомтеся з ключовими особливостями Proace. Поверніть автомобіль, щоб роздивитися його з усіх боків.

Дизайн

Proace пропонує набір конфігурацій на вибір.

Доступні дві варіанти довжини кузова, двостулкові двері, 3-місна кабіна із багатофункціональною кабіною Smart Cargo з захисною суцільнометалевою перегородкою зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних предметів та можливістю трансформації передніх пасажирських сидінь для ще більшої місткості. Proace був створений для виконання будь-яких завдань.

Двигун

Потужний дизельний двигун, що забезпечує економію пального

Proace поєднує надзвичайну потужність та підвищену вантажність, завдяки довершеному дизельному двигуну об'ємом 2-літри потужністю 150 к.с. із 6-ступеневою механічною трансмісією. 

Безпека

Безпека під час роботи

Proace оснащено двома фронтальними подушками безпеки, протибуксувальною системою, системами стабілізації, інформування про низький тиск у шинах, допомоги старту на підйомі та антиблокувальною системою гальмування з допомогою при екстреному гальмуванні.

 

ФОТОДОБІРКА


Екстер'єр
Інтер'єр
Аксесуари

 

Завантажити прайс

Завантажте
прайс

Завантажити брошуру

Завантажте
брошуру