Yaris Elegant +

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Yaris Live

Yaris Active

Yaris Elegant

Yaris Elegant +

Yaris Style

Yaris Style +

Хетчбек

  • BSM - cистема моніторингу "сліпих" зон
  • RCTAB - система попередження про поперечний рух ззаду з функцією автоматичного гальмування
  • Комплекс систем активної безпеки Toyota Safety Sense
  • Сенсори паркування передні та задні з функцією автоматичного гальмування

Білий (040)

Сріблястий металік (1F7)

Бронзовий металік (6X1)

Сірий металік (1G3)

Білий перламутр (089)

Чорний металік (209)

Червоний перламутр (3T3)

Cиній (8W2)

Від 1 165 846 грн

Макс. потужність ДВЗ

92/-6000

Макс. потужність ДВЗ

92

 

Інформація щодо цін

Закрити
Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою).

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.


 

Запис на тест-драйв Онлайн консультація Сконфігурувати Yaris

 

Навіщо зупинятися?

Новий Yaris — ідеальний автомобіль, створений для міського життя. Він поєднує в собі прогресивну гібридну технологію з неперевершеним дизайном та завжди готовий до руху. Адже якщо є енергія продовжувати шлях, навіщо зупинятися?

переглянути відео

 

Особливості нового Toyota Yaris

Цей автомобіль гарантує задоволення від водіння. Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів, і завдяки технологіям нового покоління ми вивели Camry Hybrid на новий рівень.

01 Створений із натхненням

При створенні нового Yaris розробники продумали кожну деталь. Завдяки впевненій, широкій посадці автомобіль з легкістю підкорює дорогу та рухається нею із надзвичайною маневровістю та яскравим динамізмом.

02 Сила гібрида

Новий Yaris оснащено вдосконаленою гібридною системою четвертого покоління із новим 1,5-літровим бензиновим двигуном, завдяки чому автомобіль демонструє впевнену динаміку та неперевершені показники економічності.

03 Повсякденна елегантність

Новий Yaris із сучасним, привабливим і стильним інтер'єром поєднує в собі оздоблення якісними матеріалами та м'яку, приємну фонову ілюмінацію інтер'єру, щоб створити простір, сповнений емоцій, і подарувати максимум задоволення.

* Доступне в Premiere Edition.


Детальніше

Відкрийте елементи дизайну, які роблять Yaris таким незабутнім.

Екстер'єр
Інтер'єр