Toyota logo. Go back to homepage.

Придбати авто:
+38 0352 405-888

Вперше – тест-драйв Toyota Camry Hybrid
Від обережності до безпеки
Шлях відповідальних батьків
Оригінальні мастильні матеріали Toyota
Toyota презентує оригінальну сувенірну продукцію

Страхування

toyota_strah

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» впроваджено унікальну страхову програму під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам забезпечити свій автомобіль на максимально вигідних умовах.

Тепер для всіх власників автомобілів марки Toyota доступний унікальний страховий продукт, мета якого — забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в автосалоні «Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс».

Тариф *,%

РЕГІОН

ФРАНШИЗА**, %

1-й рік страхування, нові авто

Київ 0
5,90
0,5
4,72
1
4,47
2
4,12
Інші регіони 0
5,36
0,5 4,82
1
4,07
2
3,70

Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена «Страхова компанія «ARX»***, можна дізнатися у салоні «Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» за адресою:

вул. Підлісна, 40, с. В. Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722

Тел.: +38 0352 405 888


* Тариф — певний відсоток від страхової суми за договором страхування, гривневий еквівалент якого підлягає оплаті клієнтом в якості страхових внесків за договором страхування.
** Франшиза — певний відсоток від страхової суми за договором страхування, на розмір якого зменшується страхове відшкодування, що виплачується.
*** до 21 червня 2019 року - СК «АХА Страхування»

Аргументи на користь придбання «Тойоти»

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовані на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.
 • Якість Toyota

  За десятки років виробництва безпечних та надійних автомобілів «Тойота» здобула репутацію виробника особливо якісних транспортних засобів. Ми не перед чим не зупинимося, щоб зберегти цю репутацію незаплямованою.
 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх «Тойотах», як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!
 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.
 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.