Proace City Business - Long

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Proace City Business - BASE, 4-дверний фургон

Proace City Business - LONG, 4-дверний фургон

Proace City Business - STANDARD, 4-дверний фургон

4-дверний фургон

Proace City Business - Long

Білий лак (EWP)

Proace City Business - Long

Темно-сірий металік (EVL)

Proace City Business - Long

Чорний металік (KTV)

Сріблястий металік (КСА)

 
Від

593 165,40 грн

Двигун

1.6 D-4D (90 к.с.)

Макс. потужність

184 к.с.

Макс. швидкість

180 км/год

Інформація щодо цін

Закрити
Розміщена на цьому сайті інформація щодо характеристик продукції, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою).

Вказані рекомендовані ціни на відповідні автомобілі у базових комплектаціях, без врахування вартості додаткових опцій та/або послуг та спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання автомобіля. Ціни на інші комплектації вказані у відповідних розділах. Ціни є актуальними для наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення. Така інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

 

Запис на тест-драйв Онлайн консультація Сконфігурувати Proace City


Місткість, продуктивність і практичний дизайн


Практичний, універсальний та доступний. Новий PROACE CITY — ідеальний вантажний фургон. Завдяки найкращій у своєму класі довжині завантаження і вантажного простору для вантажу обидві моделі — з короткою та подовженою колісною базою — можуть вмістити до двох європіддонів.
Вантажність до 920 кг та можливість буксирування в 1 тону дозволяють перевозити будь-які вантажі.

переглянути відео

 

ОЗИРНІТЬСЯ НАВКОЛО

Ознайомтеся з основними характеристиками PROACE CITY.

Дизайн

Легкість управління та висока вантажність

Завдяки двом варіантам довжини колісної бази PROACE CITY легко впорається з будь-яким завданням. Місткість автомобіля сягає до 3,3 м³ для моделей із короткою колісною базою та до 4,3 м³ — з подовженою. А система Smart Cargo дозволяє перевозити довгомірні вантажі та надає додатковий простір для вантажу у пасажирській кабіні.

Двигун

Двигун, що підходить саме вам

PROACE CITY оснащений дизельним силовим агрегатом об'ємом 1.5-літри, потужністю 102 к.с., що ідеально відповідає вашим потребам завдяки найкращим у своєму класі економії пального та викидам вуглецю.

Розміри

Додатковий простір, який вам потрібен

PROACE CITY забезпечує гнучкість та широкий вибір варіантів інтер’єру, що відповідає вашим вимогам. Вантажна система Smart Cargo System дозволяє створити додатковий простір вантажу завдяки інноваційному люку для перевезення довгих предметів.

Безпека

Безпека понад усе

PROACE CITY оснащено інтелектуальними функціями безпеки для максимального відчуття безпеки в салоні під час повсякденної роботи: протибуксувальною системою - TRC, системою стабілізації автомобіля - VSC, система допомоги старту на підйомі - НАС.

Готовий до справ

Toyota серйозно ставиться до вашого бізнесу. Тому ми створили PROACE CITY. Розроблений саме для вас, він спритний у керуванні й 100% відповідає вашим вимогам. Новий PROACE CITY — фургон, який ви очікуєте від Toyota.

Простота та практичність

Завдяки компактним розмірам PROACE CITY ідеально підходить для пересувань містом. Ваш вантаж завжди у доступі завдяки розпашним заднім дверцятам, що відчиняються на 180 градусів, а також зсувним бічним дверцятам. Об’єм та довжина завантаження легко збільшуються завдяки системі Smart Cargo System: довжина — на 1,3 м, а вантажність — на 0,4 м3.

Зона комфорту

Завдяки найкращому у своєму класі простору в кабіні, чудово організованій панелі приладів та сидінням з підтримкою PROACE CITY забезпечить комфортне пересування протягом тривалого часу. Крім того, центральне сидіння попереду можна перетворити на поверхню "мобільний офіс" для роботи на ноутбуці або планшеті.

Додатковий простір

Максимальний об’єм вантажного простору Proace City становить від 3,3 м3 (у компактному варіанті) до 4,3 м3 (у подовженому варіанті з опцією Smart Cargo). Варто зазначити, що Toyota — один із небагатьох автомобілів у своєму класі, що здатен вмістити дві європалети. Додаткова система Smart Cargo забезпечує високий у своєму класі показник довжини вантажу — 3,1 м для компактної версії та 3,4 м для довгої.

 

ФОТОДОБІРКА


Екстер'єр
Інтер'єр
Завантажити прайс

Завантажте
прайс

Завантажити брошуру

Завантажте
брошуру